Support Staff

Office Staff

Sr. No Name Designation Department
1. Mr. K.K.Shetty General Manager Admin
2. Mr. Satish Tiwari Registrar Admin
3. Mr. Shekhar Poojary Accounts Manager Admin
4. Mrs. Florine Crasta Accountant Admin
5. Ms. Bernadette Kattithara Deputy Registrar Admin
6. Mrs. Sabitha Poojari Office Executive Admin
7. Mrs. Irene D’Souza Accounts Executive Admin
8. Mrs. Sushma Pawar Office Executive Admin
9. Ms. Stivina Almeda Jr. Office Executive Admin
10. Mrs. Smita Waghmare Jr. Office Executive Admin
11. Mrs. Jagruti Save Jr. Office Executive Admin
12. Mrs. Chetna Mhatre Jr. Office Executive Store
13. Mrs. Priyanka D’Cunha Jr. Office Executive Exam Cell
14. Mr. Vinod Sabe Office Attendant Admin
15. Mr. Shankar Jabar Office Attendant Admin
16. Mr. Anil Shirsath Office Attendant Admin
17. Mr. Samadhan Nerkar Office Attendant Admin
18. Mr. Anand Wankhede Office Attendant Admin
19. Mr. Jude Lobo Administrator Diploma
20. Mr. Vishal Patil Jr. Office Executive Diploma
21. Mr. Awinash Saindane Office Attendant Diploma
22. Mr. Nitinkumar Gavane Office Attendant Diploma
23. Mr. KunjuKunju Mathaikutty Campus Attendant Diploma
24. Mr. Mahendra Chavan Lab Assistant Diploma

 

Department of Library

Sr. No Name Designation Department
1. Mr. Yogesh Kawale Librarian Library
2. Mrs. Minakshi Raut Assistant in Library Library
3. Mr. Anthony Felix D’Souza Attendant Library

 

Department of Training And Placement

Sr. No Name Designation Department
1. Mr. Namdev Patil Training and Placement Officer Training and Placement
2. Mr. Godfrey Colaco Crept Officer Training and Placement

 

Student Relationship Cell

Sr. No Name Designation Department
1. Mrs. Shiny Gopinath Student Relationship Officer Student Relationship
2. Mr. Sachin Urade NSS Officer Student Relationship

 

Technical Support Team

Sr. No Name Designation Department
1. Mr. Gautam Kumar Jha Asst. System Analyst Systems
2. Mrs. Genifa Asirvatham Asst. System Analyst Systems
3. Mrs. Shwetali Chaudhary Asst. System Analyst Systems
4. Mr. Yashvant Naik Lab Assistant Systems
5. Mr. Prathamesh Gharat Lab Attendant Systems
6. Mr. Ganpat Thukrul Lab Attendant Computer
7. Mr. Vipul Thakur Lab Attendant Computer
8. Mr. Sagar Patil Lab Attendant Computer
9. Mr. Chirag Vartak Lab Assistant IT
10. Ms. Sonali Dalvi Lab Attendant IT
11. Mr. Hemant Mali Lab Assistant EXTC
12. Mr. Anand Chitale Lab Attendant EXTC
13. Mr. Manish Pawade Lab Attendant EXTC
14. Mr. Lavesh Jadhav Lab Assistant Civil
15. Mr. Vivek Patil Lab Attendant Civil
16. Mr. Yogesh Janathe Lab Attendant Civil
17. Mr. Darshan Bonge Lab Attendant Civil
18. Mr. Simplis Pereira Lab Incharge CS
19. Mr. Richard Furtado Maintenance Foreman Maintenance
20. Mr. Cyprian Ekka Campus Assistant Maintenance
21. Mr. Vijay Lakhankar Maintenance Helper Maintenance
22. Mrs. Vanita Pawar Lab Assistant Mechanical
23. Mr. Sudheer Kumar Lab Assistant Mechanical
24. Mr. Alpesh Naik Lab Assistant Mechanical
25. Mr. Gyanchand Yadav Lab Assistant Mechanical
26. Mr. Milan Thakur Lab Attendant Mechanical
27. Mr. Sandip Sankhe Lab Attendant Mechanical
28. Mr. Chetan kudu Lab Attendant Mechanical
29. Mr. Prashant Gharat Lab Attendant Mechanical
30. Mr. Vasim shaikh Lab Assistant Physics
31. Mr. Andrew Menezes Lab Attendant Chemistry
32. Mr. Sanjay Saldahna Workshop Supd FE Workshop
33. Mr. Sachin Kandi Lab Attendant FE Workshop
34. Mr. Niraj Mishra Electrician FE Workshop